BAŞARI HİKAYEMİZ

Ana Sayfa / BAŞARI HİKAYEMİZ
BAŞARI HİKAYEMİZ
10.01.2003 tarihinde başladı bizim hikayemiz.. Konya merkez Selçuklu ilçesi Yapıcı İş Merkezinde küçük bir büroda bilişim faaliyetlerimize başladık.

Sabah 9:00 - Gece 03:00 mesai saatimiz olarak belirledik. İşyerimize gelen tüm müşterilerimizin bilişim gereksinimlerine çözüm sunmaya çalışmak gibi bir azmin içindeydik. Tabir yerindeyse kendimizi işimize adadık.

İmkanlarımız kısıtlıydı. Gündüz bilişim hizmetlerine, gece ise sakin olduğu için yazılım ar-ge çalışmalarına odaklanarak Ticari Yazılımlarımızı geliştiriyorduk.

İlk Ticari Yazılımımızı 2003 yılında çıkardık. Ancak henüz reklam çalışması yapamadığımız için 8 ay boyunca bir tane bile yazılım satamadık. "Bu programı kullanan başka biri var mı?" diye soruyordu tanıtım yaptığımız kişiler. Bizde "eğer alırsanız, ilk müşterimiz olacaksınız" diyorduk :)

Ve nihayet ilk ve ikinci yazılım satışımız aynı gün gerçekleşti. İşte o gün dünya bizimdi. Kabuğumuzu kırmıştık..

Ürünümüzün arkasında durmalı ve daha çok performans göstermeliydik. Daha kaliteli, daha pratik, daha uygun fiyatlı yazılım çözümleri geliştirmenin ve hedef kitleye sunmanın bir parolası olmalıydı. Ve biz o parolayı bulmuştuk.

Parolamız:    Çalış   Çalış   Çalış

2006 yılında Selçuk Üniversitesi Teknoparkta yazılım projemiz kabul edildi. Aynı kararlılıkla ve sadece yazılımla uğraşacağımız daha efektif bir ortam bizi bekliyordu.

B2C (Business to Consumer) e-ticaret projemizi tamamladık. Ticari Yazılımlarımızda modüler kullanıma geçtik. Ve belli başlı alanlarda Sektörel Yazılımlar geliştirmeye başladık.

Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Yazılımlarımızda kaliteyi artırdık ve yeni sürümleri; süre sınırlaması olmaksızın müşterilerimizin hizmetine ÜCRETSİZ sunmaya başladık.

Her fırsatta para almaya çalışan işletmelerin aksine, müşteri memnuniyetinin aynı zamanda çok büyük bir reklam unsuru olduğunu farketmiştik artık.

"Onlarca program indirdim, en kolay kullanılabilir program YAYLASOFT" diyen kullanıcılarımız bizim vizyonumuzu belirledi;

Vizyonumuz:    Kolay Kullanım    Hızlı Sonuç    Etkin Takip

Ticari Entegre Ön Muhasebe Programından - Hızlı Satış Yazılımlarına, Barkod Etiket Yazılımından - Barkod Otomasyonuna, Yemekhane Takip Programından - Catering Takip Sistemine, Tekstil Üretim Takibinden - Depo Stok Takip Yazılımına, Kurs ve Kursiyer Takip Programından - Güvenlik Okullarına Özel Yazılıma, E-Ticaret çalışmalarından - E-Fatura ve E-Arşive kadar pekçok kategoride yüzlerce farklı sektöre özel yazılım çalışmaları gerçekleştirdik. Sade bir arayüze sahip yazılımlarımızın kullanıcıları çoğalmaya başladı.

Yazılımın ar-ge aşamasından, satış sonrası destek hizmetlerine varana kadar tüm süreçler çok önemliydi. Çalışmalarımız bir bütünlük arzetmeliydi, kontrol etmeli ve sürekli yenilemeliydik. Müşteri memnuniyeti gereksinimleri doğrultusunda yönümüzü ve ilkemizi belirledik.

İlkemiz:    Toplam Kalite Yönetimi

Toplam kalite yönetimi ilkemizle, kolay kullanımlı ürün geliştirme vizyonumuzla, gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz..

Şu an yurtiçinde Türkiye nin 81 ilinde ve yurtdışında Türk Cumhuriyetleri, Kıbrıs, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, Danimarka, Gürcistan, Avusturya gibi ülkelerde binlerce müşterimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Yüzlerce sektörde ve binlerce işletmeye katma değer sağlamak bizlere büyük bir heyecan verdi. Daha kaliteli çalışmalar gerçekleştirmemiz gerekiyordu. Çünkü; baştan beri bizleri bu günlere taşıyan, çözüm ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizle ve desteklerini her daim yanımızda hissettiğimiz aziz dostlarımızla, heyecanımızı ve motivasyonumuzu sürekli hale getirecek kutlu bir misyonumuz vardı ;

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bayrağını, Yazılım Sektöründe Dünya Normlarında Dalgalandırmak..

Saygılarımızla..