ETKİNLİKLER

Ana Sayfa / ETKİNLİKLER
Barkod Yazdırma Programı

Aklındaki Ürün Etiketini, Şimdi Tasarlayabilirsin !

Yazılım portföyümüzün çok satan etiket baskı uygulaması daha sempatik arayüzüyle yeniden hizmetinizde.. Etiketinize barkod çizgileri, işletme adı, ürün adı, fiyatı vs. yazıların haricinde, işletmenizin logosunu, ürünün resmini baskı alabilmek şimdi artık çok kolay. Etiketi daha görsel hale getirebilmek için, etiketin belli bölgelerine kare, dikdörtgen, elips, daire gibi şekillerde ekleyebilirsiniz. Her barkodda gösterilmesi geren logo yada resimi Dizayna ekleyebilirsiniz.Veya sadece ilgili barkodda gösterilecek resimi ise, barkoda özel dizayn bölümüne ekleyebilirsiniz.

03-10-2023
Barkod Yazdırma Programı

YAYLASOFT BARKOD YAZDIRMA PROGRAMI YENİ SÜRÜM ÇIKTI !!

Barkodu Olmayan Ürünlerine Barkod Basmak İsteyen Market, İmalatçı, Kırtasiye, Giyim Mağazası, Showroom, Büfe vb. tüm işletmelere hitap eder.. İşletmenizde barkod etiketi oluşturmak için kolayca kullanabileceğiniz, anlaşılır arayüze sahip, ofisinizdeki normal A4 yazıcınızdan çıktı alabileceğiniz, barkod etiketinin boyut ve dizaynını tasarlayabileceğiniz pratik bir yazılımdır.

11-12-2017
Barkod Yazdırma Programı

Kendi Barkodunu Kendin Tasarla..

Yaylasoft Barkod Etiketi Yazdırma programıyla, barkod yazısıcına ihtiyacınız yok.. Ofisinizedeki normal A4 yazıcıdan barkod çıkarabileceksiniz. Tek yapmanız gereken şey gidip kırtasiyeden barkod etiket kağıdınızı beğenmek.. Yatayda ve dikeydeki etiket sayısı olarak ister 2x6 etiketli, İster 4X11 etiketli ister 6X12 etiketli kağıdı beğenin.. Yaylasoft barkod yazdırma programıyla kolayca barkod etiketi yazdırabileceksiniz..

19-10-2017